1500 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava!
TÜM ÜRÜNLERDE NET %20 İNDİRİM TÜM ÜRÜNLERDE NET %20 İNDİRİM TÜM ÜRÜNLERDE NET %20 İNDİRİM TÜM ÜRÜNLERDE NET %20 İNDİRİM

İptal ve İade Koşulları

Teslimat Ve İade Bildirimi

İade Yapabilir miyim?

Üründe herhangi bir kusur bulunduğu takdirde iade yapabilirsiniz. (Önceden iade ve değişim yapılamaz olarak belirtilen kampanya ürünleri ve kişiye özel ürünler hariçtir.) Müşterimizin memnuniyet ve beklentileri bizler için değerlidir.

 

 

Nasıl İade Yapabilirim?


1.Ürün/Ürünlerinizi Kargolayın
İade talebi oluşturduğunuzda verilen kargo gönderi kodu ile iade süreniz dolmadan tarafımıza faturanız ile beraber karşı ödemeli olarak gönderiniz.
2.İade Kargosu Sonrası
Kargonuz bize ulaştığında kontrol edilip, iade tutarınız hesaplanıp, ayıpsız ürün ise iade kargo tutarı olan 50.00TL ve varsa kapıda ödeme tutarı düşülüp, kredi kartı ile ödeme yapıldıysa alışveriş yapılan karta, havale veya kapıda ödeme ise adınıza kayıtlı iban hesabına 14 işgünü içinde iadeniz yatırılır. .

 

İade İçin Bilmem Gerekenler

İade yapacağınız ürün veya ürünler orjinal ambalajında, yıkanmamış, kullanılmamış, etiketi koparılmamış ve satılabilirlik özelliğini yitirmemiş olması koşuluyla teslim aldığınız tarihten itibaren 3 gün içerisinde talep oluşturup kargolamalısınız. İade için kargoladığınız ürün/ürünlerin lütfen kargo gönderi numarasını kaybetmeyiniz. Hatalı veya yanlış ürün gönderimleri haricinde tüm iadelerde 50TL olan iade kargo ücreti ve varsa kapıda ödeme ücretli hesaplanan iade ücretinden düşülür.

 

İade Sürecini Nasıl Takip Ederim?

Tüm süreç hakkında sizlere ulaşıp bilgilendirme yapılacaktır.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...